×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

2019-2020 akademik yılı yaz dönemi ile sınırlı kalmak kaydıyla aşağıdaki kararlar bölüm kurulumuzca alınmıştır.

a)    Mezuniyet aşamasında olan öğrenciler

i)    Bu durumdaki öğrenciler koruyucu önlemleri alarak işyerlerinde “MECE 300 Summer Training II” stajlarını yapabilecekleri gibi, “MECE 300 Summer Training II” stajlarını kısmen veya tamamen dijital imkanlarla işyerlerinde uzaktan eğitim yoluyla da tamamlayabilirler. Bu şekilde gerçekleştirilen ‘MECE 300 Summer Training II’ stajlarını, stajın gerçekleştirildiği firma yazılı bir beyanla bölümümüze iletmelidir.

ii)   Söz konusu öğrencilerin staj işyeri bulamamaları durumunda “MECE 300 Summer Training II” stajını 2019-2020 akademik yılı yaz döneminde açmayı düşündüğümüz “MECE 300 Summer Training II” dersini alarak da gerçekleştirebilirler.  Ders kapsamında öğrencilerden bir bilimsel araştırma konusunu araştırmaları, konu ile ilgili bir benzetim çalışması gerçekleştirmeleri ve rapor vermeleri istenecektir.

b)    Mezuniyet aşamasında olmayan öğrenciler:

i)    Bu durumdaki öğrenciler koruyucu önlemleri alarak işyerlerinde “MECE 300 Summer Training II” stajlarını yapabilecekleri gibi, “MECE 300 Summer Training II” stajlarını kısmen veya tamamen dijital imkanlarla işyerlerinde uzaktan eğitim yoluyla da tamamlayabilirler. Bu şekilde gerçekleştirilen “MECE 300 Summer Training II” stajlarını, stajın gerçekleştirildiği firma yazılı bir beyanla bölümümüze iletmelidir.

ii)    Bu durumdaki öğrenciler koruyucu önlemleri alarak işyerlerinde “MECE 200 Summer Training I” stajlarını yapmaları beklenmektedir.